Skip to content
Nowa wersja reporter NTR 2022

Unowocześnienie portalu Reporter NTR

Nowa odsłona portalu Regionalnego Reporter NTR. Strona otrzymała nowy wygląd z jednoczesnym zachowaniem struktury adresów i artykułów. Wdrożenie polegało na zmianie szablonu w taki sposób, aby nie zakłóciło to możliwości czytania artykułów przez czytelników.
Strona internetowa dla firmy finansowej

Strona internetowa dla firmy finansowej

Strona internetowa dla zespołu niezależnych ekspertów z długoletnim doświadczeniem pracy w firmach leasingowych oraz bankach. Bezpłatny wybór najkorzystniejszej formy finansowania, jakość obsługi i opieka w trakcie umowy.
Projekt - Artystka Artystce

Strona internetowa projektu Artystka Artystce

Artystka Artystce to projekt osadzony w kilku kontekstach – łódzkiej tradycji artystycznej, współczesnych artystek związanych z Łodzią oraz współpracy grupy Frakcja z artystkami z innych środowisk w Polsce i zagranicą.
Dianthus - Rozwiązania informatyczne

Strona internetowa dla firmy z branży IT

Strona dla firmy IT świadczącej kompleksowe usługi informatyczne w szeroko pojętym zakresie informatyki internetowej oraz opiekę nad infrastrukturą informatyczną z zapewnieniem stałej gotowości.
Admikom - Serwis komputerowy

Strona internetowa dla firmy komputerowej

Strona internetowa z systemem zarządzania treścią Pozycjonowanie i optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe Przedmiotem działalności firmy Admikom jest świadczenie kompleksowych dostaw…

Wróć do góry